Wybielanie lampą Kraków

Wybielanie

Wybielanie lampą Beyond trwa jedynie 30-45 minut. Użycie niskiej temperatury, zimnego światła, eleminuje podrażnienie nerwów. Beyond jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych. System Beyond jest uważany na najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku. W jesiennej promocji oferujemy wybielanie lampą Beyond w superpromocyjnej cenie – 350 zł.

Komputerowe znieczulenie Kraków

Znieczulenie komputerowe przy użyciu ICT injection

W naszym gabinecie znieczulenie wykonywane jest bez igły. Używamy specjalistycznego sprzętu, ITC injection, dzięki któremu zabieg ten jest przeprowadzany szybko i bezboleśnie. Pacjent nie odczuwa bólu w czasie zabiegów, jest zrelaksowany także po wyjściu z gabinetu.
 Finansowanie usług medycznych Kraków

Finansowanie usług medycznych – rozliczenie bez gotówki i karty płatniczej

Dzięki MediRatom możesz swoje leczenie opłacić na raty – w każdej placówce medycznej w Polsce: klinice, gabinecie czy szpitalu.

akceptujemy płatność kartąKraków

Akceptujemy płatności kartami

W naszym gabinecie rachunek za usługi stomatologiczne można uregulować kartą płatniczą lub kredytową. Szybko i wygodnie!

Leczenie kanałowe Kraków

SAF system

Przy leczeniu kanałowym wykorzystujemy innowacyjny system SAF. To trójwymiarowy pilnik, dzięki któremu możliwe jest mało inwazyjne i bezbolesne leczenie kanałów. Konstrukcja pilnika jest elastyczna, idealnie dopasowuje się do kształtu kanału. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, najnowsza technologia zapobiega powstawaniu mikropęknięć i gwarantuje skuteczną dezynfekcję.

Usówaie próchnicy Kraków

ICON DMG

Nowoczesna metoda ICON DMG pozwala na usuwanie początkowej próchnicy bez konieczności borowania. Sprawia, że uśmiech staje się doskonalszy, gdyż skutecznie usuwa przebarwienia powstające na powierzchni zębów. Nie jest potrzebne znieczulenie, zabieg jest bezbolesny. Próchnica zostaje zatrzymana podczas jednej wizyty.

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes