Co sprawia, że niektórym osobom powierzamy opiekę zdrowotną z chęcią i zaufaniem?

Wierzę, że to

kompetencje, dobra atmosfera i dbanie o pacjenta

wpływają na takie decyzje. Te cechy są dla mnie ważne na co dzień w Dentimed Plus. Nie przepadam za tym, ale napiszę kilka słów o sobie.
Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1996. W tym samym roku, po stażu w Wojskowym Szpitalu Klinicznym, założyłam Dentimed Plus. W 2004 roku zrobiłam specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W latach 2007-2010 pracowałam w klinice City Dental w Sztokholmie. To był bardzo cenny okres w mojej karierze. Praktyka, wysoki standard pracy, codzienny kontakt z językiem angielskim ? to atuty, które cieszą mnie najbardziej. Wiem, że lekarz uczy się całe życie. Systematycznie biorę udział w kursach stomatologii, protetyki estetycznej a także implantologii. Szczególnie interesuje mnie protetyka odtwórcza i rekonstrukcja zwarcia.

W pracy staram się zapewnić komfort pacjentom i sobie. Inwestuję w specjalistyczny sprzęt po to, by wszystko było na miejscu, by móc leczyć szybko, wydajnie i wygodnie. Zawsze odbieram telefony od pacjentów by jak najszybciej znaleźć dogodny termin wizyty. A, i jeszcze jedno. Nawet gdy jestem bardzo zmęczona staram się być osobą pogodną i uśmiechniętą. To mój sposób na życie…

Anna Nowak

Dobry dentysta w Krakowie

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes