Chirurg stomatolog Kraków

Dentimed Plus wykonuje szereg zabiegów chirurgicznych w zakresie jamy ustnej. W naszym gabinecie stosujemy znieczulenie komputerowe. Nowoczesne bezprzewodowe urządzenie gwarantuje pacjentom jak największy komfort zabiegu. Dzięki nam nie musisz się bać o zdrowie swoich zębów, a sam zabieg będzie bezstresowym przeżyciem. Z nami profesjonalnie odbudujesz swój uśmiech. Chirurg Stomatolog Kraków – zapraszamy!

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Obejmuje:

  • usuwanie zębów,
  • usuwanie zębów zatrzymanych,
  • resekcję szczytów korzeni zębów,
  • hemisekcje,
  • radektomie,
  • leczenie chorób szczęk i żuchwy,
  • usuwanie zmian nowotworowych błony śluzowej jamy ustnej,
  • a także diagnostykę nowotworów złośliwych błony śluzowej jamy ustnej
    i inne zabiegi.

Chirurgiczne leczenie zębów pod narkozą

Praktycznie wszystkie zabiegi stomatologiczne, w tym także chirurgiczne, można przeprowadzić u Pacjentów poddanych tzw. sedacji dożylnej. Sedację przeprowadza doświadczony lekarz anestezjolog wprowadzając Pacjenta w stan przypominający sen. Po zakończonym zabiegu Pacjent nie pamięta jego przebiegu. Sedacja dożylna jest szczególnie zalecana przy długich zabiegach chirurgicznych (np. wszczepienie implantów, podniesienie dna zatoki), u Pacjentów z nadciśnieniem lub dentofobią. Sedacja dożylna zdecydowanie zwiększa komfort u Pacjenta i chroni przed stresem w trakcie bardziej skomplikowanych zabiegów. Chirurg Stomatolog Kraków.

Jesteś w dobrych rękach – chirurg stomatolog Kraków

DwntimedPlus to zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, w tym chirurgów. Wieloletni staż i doświadczenie naszych lekarzy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Usługi

Ekstrakcje ? usunięcie zęba

Usunięcie zęba to nie problem. Ząb, który jest całkowicie uszkodzony lub niezdatny do leczenia usuwany jest z zębodołu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Ekstrakcja wykonywana jest przy znieczuleniu, jest więc bezbolesna dla pacjenta.a.

Resekcje

Zabieg resekcji polega na odcięciu wierzchołka korzenia zęba i usunięciu stanów zapalnych. Dzięki procesowi resekcji, tam gdzie wcześniej występowały schorzenia, kości mogą się prawidłowo odbudowywać. Nie trzeba więc usuwać zęba, tylko dalej się nim cieszyć.

Komputerowe znieczulenie Kraków
Wybielanie zębów lampą Kraków
Chirurg stomatolog Kraków
Usówanie próchnicy zębów bez borowania
Finansujemy leczenie zębów
Bezpieczne leczenie kanałowe Kraków

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes