Leczenie kanałowe Kraków  (endodontyczne)

Leczenie kanałowe Kraków! Leczenie endodontyczne to całkowicie bezpieczny zabieg, który pomaga pacjentowi uzyskać zdrowy uśmiech. Likwiduje uczucie dyskomfortu i umożliwia zębom powrót do naturalnej sprawności na długie lata. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii zabieg jest w pełni skuteczny i sprawnie przeprowadzany.

Leczenie za pomocą systemu SAF

Leczenie kanałowe skutecznie uwolni Cię od dolegliwości związanych z bolącymi zębami. Podczas leczenia oczyszcza się kanały korzeni zębowych oraz komory zęba z miazgi, która jest już uszkodzona, czyli dotknięta stanem zapalnym. Puste przestrzenie, które pozostają po tym procesie wypełniane są biozgodnym materiałem. Aby sprostać oczekiwaniom wymagających pacjentów, przy leczeniu kanałowym wykorzystujemy urządzenie SAF. To trójwymiarowy pilnik, który pozwala na mało inwazyjne anatomiczne opracowanie kanałów z ich jednoczesną irygacją.

Leczenie kanałowe Kraków

WSKAZANIA

Leczenie endodontyczne stosujemy gdy mamy do czynienia z zainfekowaną miazgą. Do stanu takiego może doprowadzić: pęknięcie zęba, głęboki i rozległy ubytek, kilkukrotne leczenie zęba lub jego złamanie. Niestety nawet niewielki uraz może spowodować zniszczenie miazgi. Jeśli infekcja miazgi nie zostanie leczona może stać się przyczyną bólu lub prowadzić do powikłań, np. ropnia. Głównymi objawami zapalenia miazgi są: ból spontaniczny lub pulsujący, utrzymujący się przez dłuższy czas, nadwrażliwość na ciepło i zimno, odczuwanie bólu w trakcie nagryzania, rozległy ubytek próchnicowy, uraz doprowadzający do uszkodzenia miazgi, przebarwienie zęba na ciemny kolor, obrzęk i bolesność błony śluzowej i okolicznych tkanek miękkich.

STOSOWANE ROZWIĄZANIA

W DentimedPlus kanały nie są wypełniane tradycyjną metodą. Pozwalają one na bardzo dokładne i szczelne wypełnienie kanałów a tylko takie jest gwarancją braku powikłań w przyszłości. Wprowadzenie do endodncji techniki wypełniania termoplastyczną gutaperką pozwoliło na dokładniejsze wypełnienie kanałów, nieosiągalne dotychczasowymi metodami. Ponadto w obecnych czasach powodzenie leczenia kanałowego zapewnia wykorzystywanie mikroskopu.

Komputerowe znieczulenie Kraków
Wybielanie zębów lampą Kraków
Akceptujemy płatność kartą
Usówanie próchnicy zębów bez borowania
Finansujemy leczenie zębów
Bezpieczne leczenie kanałowe Kraków

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes