Leczenie paradontozy

Z problemem jakim jest wystąpienie i leczenie paradontozy boryka się co drugi pacjent, nawet nie zdając sobie z tego sprawy w początkowym, jakże ważnym etapie. Przyczyną jest przewlekły stan zapalny dziąseł, osad i kamień nazębny. Objawy takie jak: krwawienie, brzydki zapach z ust, wrażliwość na temperaturę, dotyk i pokarmy, ruchomość zębów i ostateczna ich utrata, mogą być całkowicie usunięte. Pierwszy krok to poprawa stanu zębów i dziąseł, tzw. higienizacja, która wykonywana jest przez lekarza lub higienistkę. Usuwamy wszystkie czynniki drażniące, czyli nieszczelne i niedokładne wypełnienia oraz korony. Stosujemy preparat do regeneracji dziąseł, Emdogein.

Krwawienie, brzydki zapach z ust, wrażliwość na temperaturę?

Usługi

Leczenie stanów zapalnych

Nie pozwól na rozwinięcie się stanów zapalnych w swojej szczęce. Zapalenie miazgi zęba powstaje zazwyczaj na skutek źle leczonej lub całkowicie zaniedbanej próchnicy. Podczas zabiegów stomatolog usuwa próchnicę i wypełnia ubytki. Należy jak najszybciej rozpocząć leczenie, aby cieszyć się z pełni efektów.a.

Leczenie paradontozy za pomocą preparatu Emdogain

Pardontoza to długotrwała choroba tkanek przyzębia, która pojawia się w wyniku częstych stanów zapalnych w jamie ustnej. Leczenie paradontozy wcale nie musi być trudne. Z pomocą w walce z nią przychodzi rewolucyjny preparat Emdogain. Regeneruje uszkodzone twarde i miękkie tkanki przyzębia oraz naśladuje złożonych procesy biologiczne zachodzące podczas naturalnego rozwoju zęba. Szwedzki preparat pozwala na zachowanie pierwotnej budowy i funkcji zębów.

Komputerowe znieczulenie Kraków
Wybielanie zębów lampą Kraków
Akceptujemy płatność kartą
Usówanie próchnicy zębów bez borowania
Finansujemy leczenie zębów
Bezpieczne leczenie kanałowe Kraków

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes