Profilaktyka

Lepiej zapobiegać próchnicy niż ją leczyć, dlatego tak ważne jest dbanie o właściwą higienę jamy ustnej. Zabiegi profilaktyczne, które pomagać mają w utrzymaniu prawidłowego stanu uzębienia są bezbolesne i nieinwazyjne. Przeprowadzane są głównie za pomocą ultradźwięków. Zdecyduj się na nie jak najszybciej.

Higiena jamy ustnej

Usługi

Lakowanie

Lakowanie to prosty zabieg, który pomoże Ci uchronić zęby przed próchnicą. Służy ono wypełnieniu bruzd zębów trzonowych i przedtrzonowych przez lak szczelinowy, czyli substancję uzupełniającą. Preparat ma niewyróżniający się, mleczny kolor, utrzymuje się na powierzchni zębów nawet przez kilka lat.

Lakierowanie
Aby wzmocnić osłabione i nadwrażliwe zęby, warto zastosować proste, ale skuteczne lakierowanie. Polega ono na pokryciu zębów preparatem zawierającym związki fluoru. Preparat ten jest niewidoczny dla oka.
Usunięcie kamienia
Przebarwione zęby nie stanowią dla nas problemu. Już podczas jednej wizyty można usunąć powodujący przebarwienia kamień nazębny. Osadza się on w okolicach szyjek zębowych, jest siedliskiem rozwoju bakterii, a więc próchnicy. Usuwać go można naddziąsłowo, czyli z powierzchni korony zęba. Możliwe jest również poddziąsłowe oczyszczanie z kamienia, który osadza się na dziąsłach. Zależnie od przypadku, do usuwania kamienia używamy ultradźwięków, laserów, sprzętu mechanicznego lub substancji chemicznych.
Piaskowanie
Zdrowy kolor zębów to podstawa. Dzięki piaskowaniu możliwe jest usunięcie osadu, przebarwień oraz resztek kamienia nazębnego z powierzchni zębów i odkrycie na nowo piękna swojego uśmiechu. To prosty zabieg oczyszczania zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem. Woda zawiera dodatkowo drobiny czyszczące (wodorowęglan sodu) i inne pomocnicze substancje. Piaskowanie wykonuje się po wcześniejszym usunięciu kamienia nazębnego.
Komputerowe znieczulenie Kraków
Wybielanie zębów lampą Kraków
Akceptujemy płatność kartą
Usówanie próchnicy zębów bez borowania
Finansujemy leczenie zębów
Bezpieczne leczenie kanałowe Kraków

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes