Stomatologia zachowawczo – estetyczna

Piękne i zdrowe zęby pomogą odzyskać pewność siebie i radość ze swojego wyglądu. Starannie przeprowadzone działania przywrócą naturalny blask Twoich zębów. Nasz perfekcjonizm oraz procedury opracowane na podstawie szwedzkich doświadczeń wyeksponują Twój promienny uśmiech. Stomatologia zachowawczo – estetyczna DentimedPlus to wysokiej klasy sprzęt oraz najlepsze materiały które sprawiają, że zabiegi odbywają się w sposób komfortowy dla pacjenta. Pamiętaj, zdrowie zębów wpływa także na Twoje zdrowie.

Dobry dentysta Kraków

Usługi

Wypełnienia światłoutwardzalne warstwowe z efektem kameleona

Jeśli chcesz cieszyć się naturalnym uśmiechem, pomoże Ci w tym wypełnienie z efektem kameleona. Dzięki odpowiedniej strukturze, która odbija światło, wypełnienie jest wręcz niewidzialne. Idealnie zlewa się ze ścianą zęba. Stomatologia zachowawczo – estetyczna zapraqszamy!

Wypełnienia z zastosowaniem włókien szklanych
Odbuduj swoje zęby dzięki szybkim w użyciu licówkom kompozytowym. Zabieg stosowany jest, aby wypełnić ubytki w koronie zęba za pomocą materiału kompozytowego. Wystarczy jedna wizyta na ich założenie. Doskonale dopasowują się do kształtu i struktury zębów i przykrywają jego przebarwienia.
Rekonstrukcje złamanego zęba

Dzięki nam wykruszony lub złamany ząb zrekonstruowany zostanie tak, że będzie wyglądał naturalnie i odzyska swoją funkcjonalność. Nie trzeba od razu usuwać zęba i wstawiać implant. Jeśli posiada on nienaruszony korzeń, pomożemy go uratować. Ząb odbudowuje się na wkładach koronowo-korzeniowych lub z włókna szklanego. Odbudowa korony zęba wykonywana jest za pomocą światłoutwardzalnego kompozytu.Stomatologia zachowawczo – estetyczna zapraszamy

Nakładkowe wybielanie zębów
Śnieżnobiały uśmiech jest możliwy. Pomoże w tym nakładkowe wybielanie zębów. Stomatolog wręcza pacjentowi odpowiednie nakładki na zęby oraz żel wybielający. Pacjent codziennie aplikuje żel do nakładki i zakłada je na zęby na całą noc. Cały proces trwa około 10 dni. Przez minimum 48h po zabiegu należy stosować tzw. ?białą dietę?, aby cieszyć się nieskazitelnym uśmiechem jak najdłużej.
Wybielanie zastosowaniem lampy Beyond
Wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond to nowoczesny i krótki zabieg dla każdego, kto pragnie zdrowego uśmiechu. Na zęby trzykrotnie nakładany jest profesjonalny żel wybielający, następnie poddawane są one naświetleniom lampy Beyond, która emituje tzw. ?zimne światło?. Po wykonanym zabiegu niezbędne jest zachowanie ?białej diety? przez okres około tygodnia. Zęby zachowają wtedy śnieżnobiały kolor na dłużej.łużej.
Leczenie próchnicy zębów
Próchnicę usunąć można w sposób szybki i nieinwazyjny. Leczenie próchnicy zębów polega na usunięciu chorych tkanek zęba. W ich miejsce zakładane jest wypełnienie. Zabieg jest bezbolesny, dzięki pomocy nowoczesnego sprzętu oraz zastosowaniu znieczulenia miejscowego.
Stomatologia zachowawczo - estetyczna
Stomatologia zachowawczo - estetyczna

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes