Wybielanie zębów Kraków

Codzienna dieta w znacznym stopniu wpływa na kolor naszego uzębienia. Wybielanie zębów to proces, który pomoże Ci odzyskać śnieżnobiały uśmiech. Wybielanie zębów Kraków! Wybielanie jest bezbolesne, a jego efekty utrzymują się na długo. Oczaruj wszystkich swoim nowym wyglądem i zafunduj swoim zębom blask.

Dla kogo wybielanie zębów?

Dla każdego! Jednak jest to zabieg najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami zębów spowodowanymi spożywaniem kolorowych (?barwiących?) pokarmów, piciem kolorowych napojów oraz paleniem tytoniu. Dobre rezultaty obserwujemy również przy przebarwieniach spowodowanych zażywaniem w przeszłości leków z grupy tetracyklin, fluorozie oraz przebarwieniach wynikających z upływu czasu.

 

Zapraszamy do naszych gabinetów dentystycznych na wybielanie zębów. Dobry dentysta Kraków

Usługi

Odbudowa tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi (wypełnienia)

Wypełnienie światłoutwardzalne zwane jest również wypełnieniem kompozytowym. Dzięki niemu możliwe jest zachowanie naturalnego kształtu i połysku zębów. Dużą zaletą wypełnienia światłoutwardzalnego jest możliwość spożywania posiłków zaraz po zabiegu. Pacjent nie odczuwa więc żadnego dyskomfortu. Wybielanie zębów Kraków.

Wybielanie zębów Kraków
Wybielanie zębów lampą Kraków
Akceptujemy płatność kartą
Usówanie próchnicy zębów bez borowania
Finansujemy leczenie zębów
Bezpieczne leczenie kanałowe Kraków

KONTAKT:

tel.: 515 021 566 ? 12 640 20 50 ? 601 584 946

GABINET 1: os. Kościuszkowskie 6 (przełączka);
GABINET 2: ul. Na Barciach 14 / III – KRAKÓW

Divi WordPress Themes